Aspect natural de piatra - rezistenta de lunga durata.
Set chiuveta bucatarie Schock Classic R-100 510 x 510 mm si baterie bucatarie Schock Plutos Cristalite Sabbia, nisip
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Chiuveta bucatarie Schock Classic R-100 Cristalite Sabbia 510 x 510 mm cu sifon automat, granit, montare pe blat, nisip cu o cuva fara picurator este destinata adaptarii corpurilor de chiuveta de minim 50 cm. Gaura pentru baterie este prefrezata si se face prin lovire, potrivit instructiunilor de montaj incluse in pachet sau cu ajutorul carotei diamantata disponibila contra cost. Chiuveta este realizata din material CRISTALITE® deosebit de rezistent - suprafata acestuit tip de material revolutionar este de aproape trei ori mai dura decat roca de granit, ceea ce inseamna si rezistenta sporita la socuri. In plus, suprafata CRISTALITE® include tehnologia SCHOCK proHygienic21, care asigura protectie pentru intreaga dvs. familie, atunci cand pregatiti alimentele, dar si facilitate la intretinere si curatare. Designul clasic rotund se imbina cu materiale de ultima generatie pentru a crea o chiuveta cu note elegante exclusive. Pentru un plus de stil si unitate la nivel vizual, puteti opta pentru bateria SCHOCK cu insertii estetice de material CRISTALITE®. Calitate germana la preturi accesibile! Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie bucatarie Schock Plutos Cristalite Sabbia, aspect granit, cartus ceramic, nisip ofera un design clasic, cu cap de baterie tip gat de lebada, in finisaj premium CRISTALITE+. Liniile curbate si dimensiunile moderate fac ca aceasta baterie sa se integreze perfect in bucataria dvs., indiferent de pozitia de montare pentru care optati. Bateria se evidentiaza prin armonia perfecta pe care o puteti crea alaturi de o chiuveta din gama celor 6 optiuni elegante de culoare disponibile. Pentru confort la utilizare, bateria se poate roti la 360°, are un regulator brevetat si scurgere tip cascada pentru prevenirea depunerilor de calcar. Prevazuta cu disc cartus ceramic, care este usor de inlocuit, prin inlaturarea partii de sus a bateriei. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 350 mm si piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate pentru montare deosebit de usoara si sigura. Gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
Sabbia: Cu finisaj semi-mat, aceasta culoare pare sa imortalizeze plajele nordice in plina vara. Senzatia conferita este cea de confort, caldura si spatiozitate. Nuante de alb, crem, auriu si gri regasite in structura acestei culori permit flexibilitate maxima in ce priveste armonizarea cu alte materiale si culori.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Greutate totala cu ambalaj | 11.76 kg |
|---|---|
| Culoare | Sabbia |
| Culoare baterie | Sabbia |
| Producator | Schock Germany |
| Producator baterie | Schock Germany |
| Material | CRISTALITE |
| Material baterie | CRISTALITE |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 510 x 510 mm |
| Adancime cuva | 175 / 60 mm |
| Dimensiune decupaj | 490 x 490 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 50 cm |
| Reversibila | - |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Furtunuri de legatura flexibile de 350 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 344 mm |
| Inaltime scurgere | 219 mm |
| Lungime scurgere | 199 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Greutate baterie | 2.0000 |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului