Set Chiuveta Ferro Mezzo II 1 Cuva si Picurator 580 x 480 mm si Baterie Ferro Zumba cu Pipa Flexibila Gri
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Polonia
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Chiuveta Granit Ferro Mezzo II Gri 1 Cuva si Picurator 580 x 480 mm cu Sifon Automat - forma dreptunhiulara, chiuveta cu 1 cuva si picurator, montare pe blat. Chiuveta este reversibila, are 2 gauri pregatite, una pentru baterie, una pentru buton sifon automat. Forma speciala lasa loc pentru o zona spatioasa a bateriei si pentru butonul deschidere sifon. Chiuvetele de granit Ferro combina aspectul estetic ridicat cu caracteristici functionale performante, cum ar fi rezistenta la temperatura ridicata, la abraziune, la socuri mecanice si la depunerea de reziduuri. Materialul are aspect de piatra naturala, placut la atingere si foarte simplu de intretinut. Chiuveta vine cu 2 gauri pregatite, una pentru baterie si una pentru buton sifon automat. Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon automat si cleme.
Baterie Ferro Zumba cu Pipa Flexibila Gri - montare cu un singur orificiu, cu disc cartus ceramic si cap baterie inalt, forma gat de lebada pentru umplerea cu usurinta a recipientilor inalti. Raza extensa, cap baterie rotativ cu 360 grade. Datorita materialului flexibil, exista posibilitatea de a modela forma pipei atat in inaltime cat si in lungime. Distanta reglabila a pipei 150-350 mm, inaltime reglabila a pipei 280-440 mm. Pachetul de livrare contine furtunuri de legatura flexibile, de 400 mm si piulita de 3/8" pentru montare simpla si sigura. Furtun cu invelis metalic.
Ferro este unul din cei mai mari producatori de accesorii tehnico-sanitare, armaturi si sisteme de incalzire din sud-estul Europei. Compania produce de peste 20 de ani atat accesorii de baie de caliate si instalatii sanitare, cat si elemente de incalzire Weberman sub brandul Ferro.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Ferro |
|---|---|
| Material | Granit |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 580 x 480 mm |
| Adancime cuva | 140 mm |
| Dimensiune decupaj | 560 x 460 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 60 cm |
| Reversibila | Da |
| Culoare | Gri |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon automat si cleme |
| Greutate | 16.00 kg |
| Descarcari | Desen technic |
| Producator | Ferro |
|---|---|
| Material | Crom |
| Capul bateriei | Flexibil |
| Inaltime totala | 350 mm |
| Inaltime scurgere | 150 mm |
| Lungime scurgere | 200 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Culoare | Gri |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 400 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate | 2.00 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului

