Set Chiuveta Blanco Enos 40 S si Baterie Blanco Daras Antracit
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Chiuveta Granit Blanco Enos 40 S Antracit 680 x 500 mm - design elegant ce ofera eficienta unui model compact. Cuva de dimensiuni generoase aduce un plus de stil prin elemente atent integrate, precum preaplinul si sita de scurgere. In termeni de eficienta, lungimea totala de 68 cm inseamna mai mult spatiu disponibil pentru realizarea sarcinilor in jurul chiuvetei. Iar pentru ca avantajele se tin lant, modelul ofera versatilitate prin optiuni de montare reversibila. Latimea corpului de chiuveta trebuie sa fie de minim 45 cm, pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie bucatarie granit Blanco Daras Antracit cu aspect Silgranit Puradur II, deosebit de potrivit pentru chiuvete mici cu raza de lucru extinsa la 360° gratie robinetului rotativ. Baterie bucatarie granit cu o singura maneta 1⁄2", robinetul se poate roti la 360° are un regulator brevetat/cascada pentru prevenirea calcarului. Capul bateriei este fix, are cartus ceramic care se poate schimba cu usurinta din sus. Pachetul de livrare contine furtunuri de legatura flexibile de 350 mm si piulita de 3⁄8" pentru montare deosebit de usoara si sigura si placa de stabilitate pentru stabilizarea bateriei. Gaura necesara a bateriei este Ø 35 mm.
Antracit: Nuanta de un negru metalic elegant si natural cu o suprafata catifelata. Pigmentele metalice decente asociaza luciul din grafit, etapa preliminara la diamant. Culori clare si pure cu multe posibilitati de combinatie, de la bogat in contraste- modern sau armonic-elegant totul este posibil. Foarte frumoasa atat la suprafetele negre cat si la cele gri. Dar si contrastant cu lemn cu nuanta calda sau deschisa, cu utilizare universala.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Blanco Germany |
|---|---|
| Material | Silgranit Puradur |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 680 x 500 mm |
| Adancime cuva | 175 mm |
| Dimensiune decupaj | 660 x 480 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 40 cm |
| Reversibila | Da |
| Culoare | Antracit |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Greutate | 13.00 kg |
| Descarcari | Desen technic |
| Producator | Blanco Germany |
|---|---|
| Material | Silgranit Puradur |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 180 mm |
| Inaltime scurgere | 152 mm |
| Lungime scurgere | 227 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Culoare | Antracit |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 350 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate | 1.00 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului