Aspect natural de piatra - rezistenta de lunga durata.
Set chiuveta bucatarie Schock Typos D-150S 860 x 435 mm si baterie bucatarie Schock Cosmo Cristalite Alpina, alb
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Chiuveta Granit Schock Typos D-150S Alpina Cristalite 860 x 435 mm cu montare pe blat si 1 cuva + ½ cu picurator este destinata adaptarii corpurilor de chiuveta de minim 60 cm. Chiuveta este reversibila, gaura pentru baterie este prefrezata si se face prin lovire, potrivit instructiunilor de montaj incluse in pachet sau cu ajutorul carotei diamantata disponibila contra cost. Chiuveta este realizata din material CRISTALITE® deosebit de rezistent - suprafata acestuit tip de material revolutionar este de aproape trei ori mai dura decat roca de granit, ceea ce inseamna si rezistenta sporita la socuri. In plus, suprafata CRISTALITE® include tehnologia SCHOCK proHygienic21, care asigura protectie pentru intreaga dvs. familie, atunci cand pregatiti alimentele, dar si facilitate la intretinere si curatare. Aceasta chiuveta clasica ce respecta dimensiunile standard 8x4 ale industriei aduce noutatea unei cuve mai adanci, pentru facilitate in realizarea diverselor sarcini in bucatarie. Designul cu linii inguste face acest model potrivit in orice bucatarie, fie aceasta intr-un apartament luxos in inima orasului sau intr-un cadru mai intim, potrivit tinerilor antrenati in ritmul citadin. Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie Granit Schock Cosmo Alpina Cristalite este ideala pentru toate chiuvetele Schock din aceeasi gama si va aduce o pata de culoare si o tenta de modernitate in bucataria dvs. Aceasta baterie de calitate germana are un aspect deosebit de elegant datorita suprafetei cu finisare granulata cu aspect exclusiv CRISTALITE+ si este disponibila in trei optiuni de culoare. Eleganta si rafinament la standarde germane, disponibile la preturi accesibile. Pentru un plus de confort, bateria se poate roti la 360°, are un regulator brevetat si scurgere tip cascada pentru prevenirea depunerilor de calcar. Bateria este prevazuta cu disc cartus ceramic, care este usor de inlocuit, prin inlaturarea partii de sus a bateriei. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 450 mm si piulita de 3/8" pentru montare deosebit de usoara si sigura. Gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
Alpina: Cu aspect semi-mat, aceasta nuanta de alb este eleganta, calda si confera prospetime spatiului. Finisajul catifelat si suav aminteste de florile de colt, la fel de pretioase ca si acest material.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Greutate totala cu ambalaj | 12.00 kg |
|---|---|
| Culoare | Alpina |
| Culoare baterie | Alpina |
| Producator | Schock Germany |
| Producator baterie | Schock Germany |
| Material | CRISTALITE |
| Material baterie | CRISTALITE |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 860 x 435 mm |
| Adancime cuva | 200 / 120 mm |
| Dimensiune decupaj | 840 x 415 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 60 cm |
| Reversibila | Da |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Furtunuri de legatura flexibile de 450 mm si piulita de 3/8" |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 168 mm |
| Inaltime scurgere | 141 mm |
| Lungime scurgere | 216 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Greutate baterie | 1.4000 |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
Incantat de alegereE o calitate superioara, avand in vedere ca am mai avut anterior o chiuveta de composit alta marca si pot face comparatie, aproape nu trebuie spalata se autocurata, nu se pateaza, cuva este mai adanca si apa nu se prelinge pe margini, este foarte frumoasa si da un aspect placut in bucatarie; sotia este incantata de alegere.