Suprafata matasoasa - curatare usoara, aspect impecabil.
Set Chiuveta Schock Signus N-100XLY 790 x 454 mm si Baterie Schock Gota Polaris Cristadur
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Chiuveta Granit Schock Signus N-100XLY Polaris Cristadur 790 x 454 mm cu montare sub blat si 1 cuva mare fara picurator este destinata adaptarii corpurilor cu o latime de min. 80 cm. Ceea ce surclaseaza acest model este chiar materialul de productie - CRISTADUR®, care se remarca prin suprafata densa, neporoasa, adica extrem de igienica, care nu permite murdariei sau bacteriilor sa adere si sa se fixeze pe suprafata chiuvetei, pentru intretinere facila si un plus de siguranta. Inovator in domeniul esteticului, conceptul de preaplin patentat cucereste prin designul neobisnuit, in timp ce completeaza aspectul modern al modelului. Iar pentru a preintamplina nevoile cele mai riguroase ale clientilor, tehnologia de productie CRISTADUR® ofera culori chiar mai stralucitoare, dar cel mai important, materiale mult mai rezistente decat oricare altele disponibile pe piata, datorita tehnologiei de ranforsare cu fibra din sticla la baza cuvei, pentru a spori rezistenta la impact a materialului de pana la 4 ori. Pe scurt, chiuvetele granit SCHOCK CRISTADUR® aduc tehnologia de ultima generatie, siguranta si modernitatea in bucataria dvs. Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie Granit Schock Gota Alb un model de baterie din gama exclusiva care se evidentiaza prin designul conic cu linii ce se ingusteaza elegant spre partea superioara si inspira idea unui semn al exclamarii. Astfel, bateria Gota devine simbol al modernitatii, in timp ce impune standarde in ce priveste atat ergonomia cat si functionalitatea. Eleganta gatului arcuit, dimensiunile ce pot fi adaptate oricarei bucatarii si structura ce poate fi rotita la 360° sunt dovada ca acest model imbina esteticul si functionalitatea. Robinetul emana rafinament atemporal, prin linii delicate ce contureaza forma unei lacrimi. Pachetul include furtunuri de legatura flexibile de 450 mm, iar gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm. Culoare negru este compatibil cu gama de chiuvete Polaris sau Alpina.
Polaris: Ati admirat vreodata albul stralucitor al zapezilor de munte, acel alb mai curat si mai intens decat orice alta culoare? Polaris este numele acestei nuante unice pe piata, ce radiaza lumina intr-un mod absolut increzator, pentru ca bucataria ta sa straluceasca atat de splendid.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Greutate totala cu ambalaj | 18.00 kg |
|---|---|
| Culoare | Polaris |
| Producator | Schock Germany |
| Producator baterie | Schock Germany |
| Material | CRISTADUR |
| Material baterie | CRISTADUR |
| Montare | Sub blat |
| Dimensiune chiuveta | 790 x 454 mm |
| Lungime | 790 mm |
| Adancime cuva | 195 mm |
| Dimensiune decupaj | 720 x 384 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 90 cm |
| Reversibila | - |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Furtunuri de legatura flexibile de 450 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 368 mm |
| Inaltime scurgere | 242 mm |
| Lungime scurgere | 217 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Greutate baterie | 1.8800 |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului