Set chiuveta bucatarie Deante Solis 480 x 480 mm si baterie bucatarie Deante Nemezja Nisip
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Polonia
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Chiuveta Granit Deante Solis Nisip 480 x 480 mm - forma rotunda, chiuveta cu 1 cuva fara picurator, montare pe blat, adancime cuva 180 mm. Forma speciala lasa loc pentru o zona spatioasa a bateriei, gaura de 35 mm este pregatita. Chiuvetele de granit Deante combina aspectul estetic ridicat cu caracteristici functionale performante, cum ar fi rezistenta la temperaturi inalte, la lovituri, la socuri termice si la decolorare. Materialul are aspect de piatra naturala, placut la atingere si foarte simplu de intretinut. Chiuveta vine cu sifonul inclus, nu necesita cleme, trebuie montat cu silicon universal.
Baterie Bucatarie Deante Nemezja Nisip - colectia Nemezja este o explozie de culori completata cu nisip. In paleta noastra de culori puteți gasi rosul de foc, verdele luxuriant, oranjul exotic, galbenul insorit si albul clasic. Intr-o imbinare potrivita bateriile Nemezja, vor crea un contrast clar sau se vor compune armonios cu alte piese ale echipamentului de bucatarie.
Deante este o marca poloneza, care de la 27 de ani are o prezenta de succes pe piata. Sortimentul nostru este foarte variat, cuprinzand o varietate de produse pentru dotarea bucatariei, printre care: baterii, chiuvete de bucatarie din granit, otel si ceramice, precum si produse pentru baie, care cuprind seturi si panouri de dus, cuve de dus, cabine de dus, baterii si elemente de ceramica. Deante colaboreaza cu proiectanti de renume, precum şi cu tinerii designeri. Datorita creativitatii acestora sunt create produse inovative care sunt apoi premiate in cadrul mai multor concursuri de design, ca de exemplu: Top Design Award, Prodeco, Zlote Ville, Dobry Design. Avem o fabrica de chiuvete de bucatarie din granit in orasul Tomaszów Mazowiecki, pe terenul Zonei Economice Speciale Lodz din Polonia. In fiecare an, peste un milion dintre produsele noastre ajung sa fie montate in locuintele poloneze. Deante se bucura de opinia unui partener solid in afaceri, fapt confirmat şi de multe titluri şi distinctii primite.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Deante |
|---|---|
| Material | Granit |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 480 x 480 mm |
| Adancime cuva | 180 mm |
| Dimensiune decupaj | 460 x 460 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 50 cm |
| Reversibila | - |
| Culoare | Nisip |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon |
| Greutate | 11.00 kg |
| Descarcari | Desen technic |
| Producator | Deante |
|---|---|
| Material | Cupru |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 354 mm |
| Inaltime scurgere | 255 mm |
| Lungime scurgere | 173 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Culoare | Nisip |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 400 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate | 1.00 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
Excelent raport calitate/prețDupă ce am primit produsul m-am convins că este cea mai bună alegere dintre cele existente pe piața de profil din România.
-
ExcelentAre un material de calitate, e foarte frumoasa. O culoare si mai frumoasa in realitate. Livrarea a fost a doua zi.
-
Foarte mulțumită!Foarte bun produsul,super mulțumită. Seriozitate din partea producătorului!
-
luciaiacob2006@yahoo.comSeriozitate, promptitudine, interes pentru cumpărători. Felicitări! Sunt încântată de acest produs!
-
RecomandFoarte serioasă firma, produsul a fost livrat a doua zi. Sunt foarte mulțumită. Recomand.
