Set chiuveta bucatarie Schock Ronda D-100 580 x 500 mm Sabbia si baterie bucatarie Schock Flora inox periat cu pipa flexibila, nisip
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Chiuveta bucatarie Schock Ronda D-100 Cristalite Sabbia 580 x 500 mm, granit, reversibila, montare pe blat, nisip cu montare pe blat si o cuva cu picurator este destinata adaptarii corpurilor de chiuveta de minim 45 cm. Chiuveta este reversibila, gaura pentru baterie este prefrezata si se face prin lovire, potrivit instructiunilor de montaj incluse in pachet sau cu ajutorul carotei diamantata disponibila contra cost. Chiuveta este realizata din material CRISTALITE® deosebit de rezistent - suprafata acestuit tip de material revolutionar este de aproape trei ori mai dura decat roca de granit, ceea ce inseamna si rezistenta sporita la socuri. In plus, suprafata CRISTALITE® include tehnologia SCHOCK proHygienic21, care asigura protectie pentru intreaga dvs. familie, atunci cand pregatiti alimentele, dar si facilitate la intretinere si curatare. Designul de dimensiuni reduse face acest model de chiuveta potrivit pentru orice bucatarie, fie aceasta intr-un apartament luxos in inima orasului sau intr-unul mai mic, potrivit tinerilor antrenati in ritmul citadin. Fiind disponibila intr-o gama diversa de culori intense din gama CRISTALITE® - aceasta chiuveta va adauga o pata de culoare bucatariei dvs., conferind spatiului caracter modern si atemporal, de-o potriva. Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie bucatarie Schock Flora inox periat cu pipa flexibila, cartus ceramic, nisip - baterie stativa bucatarie cu posibilitatea de a regla liber pipa flexibila. Pentru confort sporit, capul bateriei este rotativ la 360°. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 500 mm si piulita de 3⁄8" pentru montare deosebit de usoara si sigura. Diametrul gaurii pentru montarea bateriei trebuie sa fie de 35 mm.
Sabbia: Cu finisaj semi-mat, aceasta culoare pare sa imortalizeze plajele nordice in plina vara. Senzatia conferita este cea de confort, caldura si spatiozitate. Nuante de alb, crem, auriu si gri regasite in structura acestei culori permit flexibilitate maxima in ce priveste armonizarea cu alte materiale si culori.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Greutate totala cu ambalaj | 10.80 kg |
|---|---|
| Culoare | Sabbia |
| Culoare baterie | Nisip |
| Producator | Schock Germany |
| Producator baterie | Schock Germany |
| Material | CRISTALITE |
| Material baterie | Inox |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 580 x 500 mm |
| Lungime | 580 mm |
| Adancime cuva | 190 mm |
| Dimensiune decupaj | 560 x 480 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 45 cm |
| Reversibila | Da |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Furtunuri de legatura flexibile de 500 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Capul bateriei | Flexibil |
| Inaltime totala | 384 mm |
| Inaltime scurgere | 265 mm |
| Lungime scurgere | 204 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Greutate baterie | 1.9 |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
Recomand cu încredere.Pe lângă aspectul plăcut, setul este și de foarte bună calitate. Chiuveta este rezistentă la calcar si temperaturi ridicate.
-
Recomand cu încredere!Chiuvetă si baterie de calitate. Materialul chiuvetei este rezistent la calcar si temperatură ridicată. Am un set de la Schock de vreo 6 ani si se prezintă impecabil.