Chiuveta Inox Blanco Rondosol 460 mm
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Chiuveta bucatarie inox Blanco Rondosol de la producatorul Blanco cu finisaj inox periat incorporabila pentru corpuri cu latime de minimum 45 cm. Chiuveta inox rotunda, un lucru rotund pentru fiecare bucatarie. Suprafata lustruita, design etern, ideal pentru o bucatarie minunata. Pachetul de livrare contine arnitura de scurgere, cos ventil de 3 1/2", sifon si cleme. Accesorii optionale: tocator din lemn de fag si cos vesela.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Blanco Germany |
|---|---|
| Material | Inox |
| Finisaj | Natur |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | Ø 460 mm |
| Adancime cuva | 165 mm |
| Dimensiune decupaj | 450 x 444 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 45 cm |
| Reversibila | - |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, cos ventil de 3 1/2", sifon si cleme |
| Greutate totala cu ambalaj | 3.40 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
Dupa 4 ani foarte multumitContine cele necesare montajului, arata si se pastreaza bine.
-
chiuveta inox bucatarieSuntem foarte multumiți de acest produs! Mulțumim!!
-
excelentaExcelenta. Am preferat inoxul, dar am vrut sa fie cat mai putina tabla deasupra blatului. Am ales un design cu doua chiuvete gemene, si bateria intre ele, iesind din blat. Rezultatul final este cel dorit; spatiu generos, doua chiuvete de lucru, fara sa ascunda blatul. Chiuva in sine este de calitate, iar la pretul acesta este chiar o oferta foarte buna. Tabla "made in germany", nu am ce sa-i reprosez. Sita larga, simpla, cu dopul inglobat (se apasa sita, ai inchis sifonul; tragi de sita, ai dat drumul la apa) - ideal, fara parghii sau cabluri inutile si care se pot deregla usor. Partea aceasta a scurgerii e "made in italy". Scurgerea finala (tevile) sunt "made in hungary" si sunt si ele foarte ok - tevi drepte, nici un racord flexibil care in timp sa adune mizerie, totul e foarte ok. Per ansamblu, super multumit. Livrare prompta, ambalare "antisoc".
-
Multumita de produsFrumoasa, cu sistem de montare si scurgere la pachet. F multumita. Ok ca marime
-
chiuveta inoxProdusul corespunde descrierii, livrarea punctuala. multumesc
-
Great :)Exact de am vrut ...arata fff bine ...e din inox Gros ....