Baterie Granit Schock Simi Nero - Resigilat
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Baterie bucatarie Granit Schock Simi Nero cu design clasic si cap de baterie tip gat de lebada, din segmentul entry-level in finisaj CRISTALITE+. Liniile curbate si dimensiunile moderate fac ca aceasta baterie sa se integreze perfect in bucataria dvs., indiferent de pozitia de montare pentru care optati. Bateria se evidentiaza prin armonia perfecta intre finisajul cristalite+ si cel cromat si este disponibila intr-o gama diversificata de optiuni de culoare, pentru a se potrivi perfect modelului de chiuveta ales. In combinatie cu modelul de chiuveta Schock Nemo N-150, aceasta baterie creeaza un contrast ce inspira modernitate actuala in bucataria dvs. Calitate si eleganta germane la preturi avantajoase. Pentru confort la utilizare, bateria se poate roti la 360°, are un regulator brevetat si scurgere tip cascada pentru prevenirea depunerilor de calcar. Bateria este prevazuta cu disc cartus ceramic, care este usor de inlocuit, prin inlaturarea partii de sus a bateriei. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 350 mm si piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate pentru montare deosebit de usoara si sigura. Gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
Nero: Nuanta de negru presarata cu pigmenti gri discreti, care impune respect prin finisajul rugos si aspectul mat. Aceasta nuanta defineste bucatariile cu un aer sobru si totodata futurist si se evidentiaza prin culoarea compacta si eleganta.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Resigilat: Produs nou cu mici probleme estetice, ambalaj original deschis. Produsul beneficiaza de 2 ani garantie.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Material | CRISTALITE |
| Culoare | Nero |
| Capul bateriei | Fix |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 380 mm |
| Inaltime scurgere | 269 mm |
| Lungime scurgere | 194 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 430 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 2.50 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului