Suprafata matasoasa - curatare usoara, aspect impecabil.
Baterie bucatarie Schock SC-90 Cristadur Polaris, aspect granit, cartus ceramic, alb polar
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Baterie bucatarie Granit Schock SC-90 Polaris Cristadur cu cap fix si tehnologie de productie patentata care va ofera posibilitatea de a fi diferit(a) in fiecare zi. Pentru ca aceasta baterie sa se potriveasca perfect cu nuanta de culoare a chiuvetei, SCHOCK ofera solutia ideala - corpul bateriei este imbracat intr-un manson ultra-rezistent realizat din material CRISTADUR®. Printre proprietatile acestui material se numara rezistenta la zgarieturi si la impact impreuna cu intretinere si curatare mult mai facile decat ofera suprafetele din crom sau otel inoxidabil. In plus, acest manson este usor de inlocuit pentru a va permite sa tineti pasul cu cele mai noi tendinte in materie de culoare - iar gama extinsa de optiuni de culoare va ofera toate garantiile in acest sens. Robinetul bateriei are un design exclusiv si este realizat din materiale premium, precum alama.
Polaris: Ati admirat vreodata albul stralucitor al zapezilor de munte, acel alb mai curat si mai intens decat orice alta culoare? Polaris este numele acestei nuante unice pe piata, ce radiaza lumina intr-un mod absolut increzator, pentru ca bucataria ta sa straluceasca atat de splendid.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Material | CRISTADUR |
| Culoare | Polaris |
| Capul bateriei | Fix |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 178 mm |
| Inaltime scurgere | 152 mm |
| Lungime scurgere | 205 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 450 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 3.00 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului