Suprafata matasoasa - curatare usoara, aspect impecabil.
Baterie bucatarie Schock Hekate Cristadur Negru cu cap extractibil, aspect granit, cartus ceramic
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Baterie Granit Schock Hekate cu Dus Extractibil Negru - O baterie de dimensiuni mari cu design clasic, care creeaza un impact vizual de spatiozitate eleganta, pentru confortul maxim al utilizatorului. Orice bucatarie dotata cu aceasta baterie va inspira sentimentul unui spatiu in care mancarea este pregatita cu mult profesionalism – cum doar in cele mai faimoase restaurante puteti intalni. Designul atemporal, cu gat alungit si forma curba este potrivit atat unei bucatarii moderne cat si unei bucatarii traditionale, in timp ce culoare negru este compatibil cu gama de chiuvete Puro sau Nero. Acest concept modern si de calitate premium are la baza utilizarea de materiale ultra-rezistente si tehnologii incorporate pentru protejarea mediului - precum functia de economisire a apei. Pentru confort sporit, capul bateriei este rotativ la 180°. Capul extractabil va permite o flexibilitate sporita in jurul chiuvetei, iar valva de suctiune incorporata va aduce un plus de siguranta ca nu se risipeste apa si ca mediul inconjurator este pe deplin protejat. Pachetul include furtunuri de legatura flexibile de 450 mm, iar gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Finisaj baterie | Culori speciale |
| Material | CRISTADUR |
| Culoare | Negru |
| Capul bateriei | Cap extractibil |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 418 mm |
| Inaltime scurgere | 207 mm |
| Lungime scurgere | 224 mm |
| Raza de lucru | 180° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 450 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 2.52 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
RecomandDesign atragator si foarte practic
-
Super baterie.Un produs de calitate.
