Baterie Ferro Zumba cu Pipa Flexibila Bej
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Polonia
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Baterie Ferro Zumba cu Pipa Flexibila Bej – necesita un singur orificiui pentru montare, are disc cartus ceramic si forma de gat de lebada pentru umplerea facila a recipientelor inalte. Raza extinsa de actiune se datoreaza capului de baterie rotativ la 360 grade. Materialul flexibil permite modelarea pipei atat pe inaltime, cat si pe lungime. Lungimea pipei este reglabila in intervalul 150-350 mm, iar inaltimea poate fi si ea adaptata in intervalul 280-440 mm. La livrare, pachetul contine furtunuri de legatura flexibile cu lungime de 400 mm si piulita de 3/8" pentru montare simpla si sigura si furtun cu invelis metalic.
Ferro este unul din cei mai mari producatori de accesorii tehnico-sanitare, armaturi si sisteme de incalzire din sud-estul Europei. Compania produce de peste 20 de ani atat accesorii de baie de caliate si instalatii sanitare, cat si elemente de incalzire Weberman sub brandul Ferro.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Ferro |
|---|---|
| Finisaj baterie | Finisaj metallic |
| Material | Crom |
| Culoare | Bej |
| Capul bateriei | Flexibil |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 350 mm |
| Inaltime scurgere | 150 mm |
| Lungime scurgere | 200 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 400 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 1.62 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
bateriePERFECTA
-
RecomandProdus bun, livrare rapida
-
8.04.2020Produs de calitate. Servicii de livrare rapide Recomand
-
RecomandRecomand


