Baterie bucatarie Higold 980106, cartus ceramic, Inox Periat
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in China
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Baterie bucatarie Higold 980106, cartus ceramic, inox periat, aceasta baterie de bucatarie cu un design clasic cu forma de gat lebada este usor de utilizat si usor de intretinut. Un singur maner poate controla cu usurinta temperatura si debitul apei. Are o suprafata excelenta anti-coroziune si anti-rugina pentru a preveni lipirea murdariei de suprafata robinetului si poate fi curatat usor cu o carpa in timpul utilizarii zilnice. Prevazuta cu disc cartus ceramic robinetul garanteaza o calitate excelenta si o durata lunga de viata. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 550 mm si piulita de 3⁄8" pentru montare deosebit de usoara si sigura. Gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
Higold, fondat in 2004, este o companie diversificata si inovatoare, care se concentreaza pe hardware-ul casnic. Compania produce hardware functional, accesorii pentru mobilier, hardware usi si ferestre, hardware bucatarie si baie, hardeware decorativ, hardware inteligent si mobilier exterior, cu scopul de a oferi solutii hardware de calitate superioara intr-un singur loc clientilor pe plan global. Ca un brand high-end in industria de hardware casnic in China intotdeauna a fost in pozitie de conducere printre firmele din China din punctul de vedere al notorietatii brandului si al vanzarilor. In anul 2020 Higold a semnat un contract cu Donnie Yen, ca si purtatorul de cuvand al brandului, astfel incepand o calatorie noua pentru brandul national global. Ca o companie nationala high-tech, Higold detine un puternic centru tehnologic de inginerie si un institut de cercetare, si o cooperare strategica pe termen lung cu multe companii de design de top din lume, care integreaza resurse globale de cercetare si inovare de inalta calitate, oferind o forta motivatoare continua pentru “sufletul creativ’. Pana in prezent, Higold detine mai mult de 700 de brevete. Produsele lui au fost premiate cu Red Dot Design Award, iF Design Award, China Red Star Award, precum si alte premii nationale si internationale de multe ori.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Higold |
|---|---|
| Finisaj baterie | Finisaj metallic |
| Material | Inox |
| Culoare | Inox |
| Capul bateriei | Fix |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 378 mm |
| Inaltime scurgere | 235 mm |
| Lungime scurgere | 205 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 550 mm, piulita de 3/8" |
| Greutate totala cu ambalaj | 1.68 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
