Baterie Blanco Mila Crom
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Baterie bucatarie Blanco Mila Crom cu design modern datorita detaliilor delicate si elegante, calitate germana. Control ergonomic, usor de utilizat, pret accesibil. Cap baterie inalt pentru umplerea cu usurinta a recipientilor inalti. Un singur maner baterie 1/2", raza extinsa: cap baterie rotativ cu 360 grade. Evacuare tip scurgere, gaura bateriei de Ø 35 mm. Furtun cu invelis metalic, disc cartus ceramic. Pachetul de livrare contine furtunuri de legatura flexibile, de 450 mm si piulita de 3/8" pentru montare simpla si sigura. Certificat de LGA si certificat de DGGW.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Blanco Germany |
|---|---|
| Finisaj baterie | Finisaj metallic |
| Material | Crom |
| Culoare | Crom lucios |
| Capul bateriei | Fix |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 270 mm |
| Inaltime scurgere | 241 mm |
| Lungime scurgere | 251 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 450 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 2.20 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
Baterie Blanco Mila CromEste incredibil cat de repede au procesat comanda si au expediat coletul. Bateria este robusta iar design-ul modern este pe gustul meu. Sunt foarte multumit de achizitie. Felicitari!!!
-
Calitate germanăO baterie cu adevărat premium.
-
frumoasaBateria arata foarte bine. Sper sa se comporte ok in timp
-
baterie de calitateProdus de calitate la un pret accesibil. Serviciile chiuveteonline de nota 10+ personal foarte amabil si livrare rapida
-
Produs frumos, livrare prompta.Bateria e foarte "de efect". Nu pot folosi raza de acțiune de 360 de grade din cauza apropierii de peretele unde a fost montata, dar aceasta raza de acțiune recomanda montarea bateriei practic oriunde. Urăsc montarea bateriei direct pe blatul de bucătărie, asa ca am comandat-o la Chiuveta Granit Blanco Lago Antracit. Livrarea a fost de azi pe maine iar băieții de la servire au fost foarte flexibili la telefon, după o comanda inițială pe site. 5 steluțe din partea mea pentru Feed-back.