Aspect natural de piatra - rezistenta de lunga durata.
Set chiuveta bucatarie Schock Manhattan N-150 610 x 510 mm si baterie bucatarie Schock Cosmo Cristalite Alpina, alb
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Chiuveta bucatarie Schock Manhattan N-150 Cristalite Alpina 610 x 510 mm, granit, reversibila, montare pe blat, alb cu montare pe blat si 1 cuva + ½ fara picurator este destinata adaptarii corpurilor de chiuveta de minim 60 cm. Chiuveta este reversibila, gaura pentru baterie este prefrezata si se face prin lovire, potrivit instructiunilor de montaj incluse in pachet sau cu ajutorul carotei diamantata disponibila contra cost. Chiuveta este realizata din material CRISTALITE® deosebit de rezistent - suprafata acestuit tip de material revolutionar este de aproape trei ori mai dura decat roca de granit, ceea ce inseamna si rezistenta sporita la socuri. In plus, suprafata CRISTALITE® include tehnologia SCHOCK proHygienic21, care asigura protectie pentru intreaga dvs. familie, atunci cand pregatiti alimentele, dar si facilitate la intretinere si curatare. Dimensiunile reduse inseamna ca acest model este ideal pentru bucatarii de apartamente sau garsoniere in inima orasului. Iar pentru un plus de eficienta, chiuveta are 4 gauri prefrezate si ofera astfel posibilitatea de a adauga accesorii precum un dozator de detergent. Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie bucatarie Schock Cosmo Cristalite Alpina, aspect granit, cartus ceramic, alb este ideala pentru toate chiuvetele Schock din aceeasi gama si va aduce o pata de culoare si o tenta de modernitate in bucataria dvs. Aceasta baterie de calitate germana are un aspect deosebit de elegant datorita suprafetei cu finisare granulata cu aspect exclusiv CRISTALITE+ si este disponibila in trei optiuni de culoare. Eleganta si rafinament la standarde germane, disponibile la preturi accesibile. Pentru un plus de confort, bateria se poate roti la 360°, are un regulator brevetat si scurgere tip cascada pentru prevenirea depunerilor de calcar. Bateria este prevazuta cu disc cartus ceramic, care este usor de inlocuit, prin inlaturarea partii de sus a bateriei. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 450 mm si piulita de 3/8" pentru montare deosebit de usoara si sigura. Gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
Alpina: Cu aspect semi-mat, aceasta nuanta de alb este eleganta, calda si confera prospetime spatiului. Finisajul catifelat si suav aminteste de florile de colt, la fel de pretioase ca si acest material.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Greutate totala cu ambalaj | 12.00 kg |
|---|---|
| Culoare | Alpina |
| Culoare baterie | Alpina |
| Producator | Schock Germany |
| Producator baterie | Schock Germany |
| Material | CRISTALITE |
| Material baterie | CRISTALITE |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 610 x 510 mm |
| Adancime cuva | 197 / 120 mm |
| Dimensiune decupaj | 590 x 490 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 60 cm |
| Reversibila | Da |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Inclus in pachet de livrare baterie | Furtunuri de legatura flexibile de 450 mm si piulita de 3/8" |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 168 mm |
| Inaltime scurgere | 141 mm |
| Lungime scurgere | 216 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Greutate baterie | 1.4000 |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului