Aspect natural de piatra - rezistenta de lunga durata.
Set chiuveta bucatarie Schock Element D-100S 780 x 500 mm si baterie bucatarie Schock Plutos Cristalite Vanilla, bej deschis
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Chiuveta bucatarie Schock Element D-100S Cristalite Vanilla 780 x 500 mm, compozit granit, reversibila, montare pe blat, bej deschis cu montare pe blat si o cuva cu picurator este destinata adaptarii corpurilor de chiuveta de 45 cm. Chiuveta este reversibila, gaura pentru baterie este prefrezata si se face prin lovire potrivit instructiunilor de montaj incluse in pachet sau cu ajutorul carotei diamantata disponibila contra cost. Chiuveta este realizata din material CRISTALITE® deosebit de rezistent. Suprafata acestuit tip de material revolutionar este de aproape trei ori mai dura decat roca de granit, ceea ce inseamna rezistenta sporita la socuri. In plus, suprafata CRISTALITE® include tehnologia SCHOCK proHygienic21, care asigura protectie pentru intreaga dvs. familie atunci cand pregatiti alimentele, dar si facilitate la intretinere si curatare. Acest model este disponibil intr-o paleta diversa de culori, pentru ca personalitatea dvs. sa se oglindeasca in tot ceea ce va inconjoara si pentru ca bucataria sa devina acea oaza de liniste in care toate problemele dispar, ramanand doar placerea pura. Pachetul include garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme.
Baterie bucatarie Schock Plutos Cristalite Vanilla, aspect granit, cartus ceramic, bej deschis ofera un design clasic, cu cap de baterie tip gat de lebada, in finisaj premium CRISTALITE+. Liniile curbate si dimensiunile moderate fac ca aceasta baterie sa se integreze perfect in bucataria dvs., indiferent de pozitia de montare pentru care optati. Bateria se evidentiaza prin armonia perfecta pe care o puteti crea alaturi de o chiuveta din gama celor 6 optiuni elegante de culoare disponibile. Pentru confort la utilizare, bateria se poate roti la 360°, are un regulator brevetat si scurgere tip cascada pentru prevenirea depunerilor de calcar. Prevazuta cu disc cartus ceramic, care este usor de inlocuit, prin inlaturarea partii de sus a bateriei. Pachetul de livrare include furtunuri de legatura flexibile de 350 mm si piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate pentru montare deosebit de usoara si sigura. Gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
Vanilla: O culoare in tendinte, extrem de eleganta, Vanilla vine ca o completare cromatica in bucatariile indraznete. Albul usor murdar constituit din subtonuri de alb si galben se regaseste in majoritatea obiectelor de lux si contribuie la o experienta vizuala reconfortant. Vanilla este o nuanta calda si delicata de bej deschis, care ofera o nota de rafinament in bucatariile contemporane. O culoare versatila, se poate combina cu mobilier in nuante precum coral, lavanda sau verde.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Material | CRISTALITE |
| Montare | Pe blat |
| Dimensiune chiuveta | 780 x 500 mm |
| Adancime cuva | 180 mm |
| Dimensiune decupaj | 760 x 480 mm |
| Dimensiune corp | Minimum 45 cm |
| Reversibila | Da |
| Culoare | Vanilla |
| Inclus in pachet de livrare | Garnitura de scurgere, ventil cos, sifon si cleme |
| Greutate | 19.00 kg |
| Descarcari | Desen technic |
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Material | CRISTALITE |
| Capul bateriei | Fix |
| Inaltime totala | 344 mm |
| Inaltime scurgere | 219 mm |
| Lungime scurgere | 199 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Culoare | Vanilla |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 350 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Greutate | 2.00 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului



