Aspect natural de piatra - rezistenta de lunga durata.
Baterie bucatarie Schock Pia Cristalite Alpina, aspect granit, cartus ceramic, alb
Stoc epuizat
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
-
Bateria Granit Schock Pia Alpina are cap fix si este realizata conform unui principiu de design ce serveste functionalitatea. Acest principiu influenteaza chiar si detalii precum pozitia capului de baterie. In cadrul fazei de dezvoltare a acestui concept, specialistii si-au concentrat atentia asupra obtinerii celui mai inalt grad ridicat de functionalitate. Un alt exemplu este si integrarea unui cartus mare, care sa asigure un debit crescut de apa. In plus, functia de economisire a apei se asigura ca mediul este protejat, in timp ce comoditatea la utilizare inseamna usurinta fara precedent la curatare. Finisarile exclusive in material CRISTALITE+ si culoarea plina de rafinament fac ca amprentele sau urmele de apa sa devina invizibile.
Alpina: Cu aspect semi-mat, aceasta nuanta de alb este eleganta, calda si confera prospetime spatiului. Finisajul catifelat si suav aminteste de florile de colt, la fel de pretioase ca si acest material.
SCHOCK este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Material | CRISTALITE |
| Culoare | Alpina |
| Capul bateriei | Fix |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 289 mm |
| Inaltime scurgere | 254 mm |
| Lungime scurgere | 218 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 350 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 2.00 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
5
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
-
Foarte frumoasa!Arata chiar mai bine decat in pozele dupa site.
-
Foarte bunăBateria este foarte bună, arată bine și se rotește la 360° . Are accesoriile incluse in pachet (furtune de 3/8, sistem de prindere pe chiuvetă. Este foarte ușor de montat. Filtrul ceramic merge ușor și este silențios la trecerea apei prin el.