Baterie Ferro Zumba Slim 2F cu pipa flexibila, 2 functii de jet, galben-lamaie
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Polonia
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Baterie Ferro Zumba Slim 2F cu pipa flexibila, 2 functii de jet, galben-lamaie este o baterie de bucatarie cu pipa flexibila care s-a alaturat recent gamei de produse Ferro si care imbina cele mai recente tendinte de functionalitate si design. Acest model este ideal pentru utilizatorii care apreciaza eleganta formelor, in culori perfect asortate mobilierului si electrocasnicelor de bucatarie.
Functionalitate si ergonomie
Pipa inalta si versatilitatea sunt trasaturile prin care Zumba Slim 2F se remarca de alte modele. Aceste functii permit utilizarea comoda a bateriei in orice situatie, prin posibilitatea de reglare a inaltimii si a campului de actiune al jetului eliberat. Pe scurt, fiecare utilizator poate regla pipa pentru a-i servi nevoilor specifice in bucatarie.
Cele 2 functii de jet sunt confortabil de utilizat si permit comutarea rapida a jetului, in functie de situatie. Odata cu oprirea apei, functia revine la cea initiala.
Fluxul curent de apa faciliteaza umplerea recipientelor prin asigurarea unui jet de apa uniform, eliberat din centrul pipei de curgere.
Fluxul tip dus este practic pentru spalarea fructelor si a legumelor, precum si pentru spalarea mainilor, acesta asigurand un jet de apa dispersat prin duzele incorporate.
Ferro este unul din cei mai mari producatori de accesorii tehnico-sanitare, armaturi si sisteme de incalzire din sud-estul Europei. Compania produce de peste 20 de ani atat accesorii de baie de caliate si instalatii sanitare, cat si elemente de incalzire Weberman sub brandul Ferro.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Ferro |
|---|---|
| Finisaj baterie | Finisaj metallic |
| Material | Crom |
| Culoare | Galben |
| Capul bateriei | Flexibil |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 420 mm |
| Inaltime scurgere | 190 mm |
| Lungime scurgere | 200 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 400 mm, piulita de 3⁄8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 1.58 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului


