Baterie bucatarie Schock Laios, PVD, Gunmetal, antracit, lucios
In stoc
Comanda azi si iti expediem coletul in urmatoarea zi lucratoare.
Plata in 3, 6 sau 12 rate fara dobanda
Cumperi acum si platesti simplu in rate egale, fara costuri suplimentare. Acceptam carduri de cumparaturi: Card Avantaj, Star BT, BRD Finance, Alpha Bank, Raiffeisen, Garanti. Plata este rapida si 100% securizata prin PayU, PlatiOnline, Mobilpay.
Afla mai multe →
Livrare rapida si sigura in toata tara
Comanda acum si primesti produsele rapid, cu livrare in 1–3 zile pentru articolele din stoc. Colaboram cu curieri de incredere, astfel incat produsele sa ajunga in siguranta, fara deteriorari. Beneficiezi de livrare gratuita peste 300 lei sau easyBox gratuit peste 150 lei.
Afla mai multe →
Politica de retur simpla si fara griji
Ai 30 de zile pentru retur, daca produsul nu este potrivit. Procesul este rapid si usor, iar noi te ghidam la fiecare pas. Costul returului este de 25 lei (baterii/accesorii) sau 100 lei (chiuvete). Rambursarea se face in max. 14 zile de la confirmare.
Afla mai multe →
Intrebari frecvente si raspunsuri utile
Ai nelamuriri? Gasesti rapid raspunsuri la cele mai frecvente intrebari despre montaj, compatibilitate si livrare. Am adunat informatiile esentiale intr-un singur loc, ca sa poti cumpara rapid, informat si fara griji.
Afla mai multe →-
Garantie produs
-
Calitate garantata
-
Fabricat in Germania
-
30 zile returnare
-
Transport gratuit
-
Livrare in 24-72 ore
Baterie bucatarie Schock Laios, PVD, Gunmetal, antracit, lucios - aspectul elegant si designul conic inspira chiar de la prima vedere o atmosfera a gatitului plina de profesionalism - perechea ideala pentru chiuveta granit SCHOCK. Designul acestei baterii si eleganta atemporala a corpului robust, functii de ergonomie si eficienta impreuna cu materiale de productie rafinate si de calitate superioara sunt trasaturile de marca ale acestei baterii destinate succesului in orice bucatarie. Pentru confort sporit, capul bateriei este rotativ la 360°. Pachetul include furtunuri de legatura flexibile de 600 mm și piuliță de 3/8'', iar gaura necesara pentru montarea bateriei trebuie sa fie de Ø 35 mm.
SCHOCKÂ este inventatorul chiuvetei din granit si este unul din producatorii de top la nivel mondial cu peste 30 de ani de experienta in domeniu, prezent in peste 70 de tari. Peste 80% din chiuvetele de granit vandute la nivel mondial sunt produse folosind tehnologia dezvoltata si patentata de SCHOCK. Linia de produse SCHOCK dispune de chiuvete si robineti pentru fiecare stil si gust: modern, clasic sau rustic. Toate chiuvetele SCHOCK sunt realizate din materiale durabile si ecologice si sunt fabricate exclusiv in Germania respectand standarde de calitate extrem de riguroase.
Nota importanta! Imaginile au scop ilustrativ, pot aparea mici diferente de culoare in functie de ecran. Pentru alegerea nuantei corecte, recomandam sa comandati mostra. Partea din spate a chiuvetelor din compozit granit natural poate prezenta urme fine de fabricatie, firesti pentru acest tip de produs, fara a afecta calitatea. Vedeti mai multe aici: aici.
| Producator | Schock Germany |
|---|---|
| Finisaj baterie | Finisaj metallic |
| Material | Inox |
| Culoare | Gunmetal |
| Capul bateriei | Fix |
| Baterie pt. apa filtrata | Nu |
| Inaltime totala | 285 mm |
| Inaltime scurgere | 252 mm |
| Lungime scurgere | 215 mm |
| Raza de lucru | 360° |
| Cartus | Disc cartus ceramic |
| Inclus in pachet de livrare | Furtunuri de legatura flexibile de 600 mm, piulita de 3/8" si placa de stabilitate |
| Greutate totala cu ambalaj | 2.50 kg |
| Descarcari | Desen tehnic |
Review-uri
0
Spune-ti parerea acordand o nota
produsului
![Baterie bucatarie Schock Laios Gunmetal, cartus ceramic [517000GUM]](https://www.axil.ro/media/catalog/product/cache/f17779df9c02637812171d9552160c4d/b/a/baterie_bucatarie_schock_laios_gunmetal.jpg)
![Baterie bucatarie Schock Laios Cupru, cartus ceramic [517000COP]](https://www.axil.ro/media/catalog/product/cache/f17779df9c02637812171d9552160c4d/b/a/baterie_bucatarie_schock_laios_copper_new.jpg)
![Baterie bucatarie Schock Laios White Gold, cartus ceramic [517000WGO]](https://www.axil.ro/media/catalog/product/cache/f17779df9c02637812171d9552160c4d/b/a/baterie_bucatarie_schock_laios_white_gold_new.jpg)
![Baterie bucatarie Schock Laios Inox Periat, cartus ceramic [517000EDM]](https://www.axil.ro/media/catalog/product/cache/f17779df9c02637812171d9552160c4d/b/a/baterie_bucatarie_schock_laios_inox_periat.jpg)